Strona główna Aktualności Z WIZYTĄ U PREZYDENTA

Z WIZYTĄ U PREZYDENTA

27 czerwca 2013 roku dwunastu przedszkolaków z naszego „Maluszka”- uczestniczyło w niecodziennym spotkaniu, bowiem z samym Prezydentem Miasta Ostrowa - Panem Jarosławem Urbaniakiem i Panią Marleną Malag - Zastępcą Prezydenta Miasta, którzy pogratulowali najmłodszym aktorom i ich opiekunkom sukcesu w XIII Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Przedszkolaków.
Prezydent Jarosław Urbaniak podziękował najmłodszym za zaangażowanie, wysiłek i sławienie dobrego imienia miasta Ostrowa Wielkopolskiego.
„Gratuluję małym – wielkim aktorom zajęcia tak wysokiego miejsca podczas 13 Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków. Spektakl jest bardzo mądry i niezwykle pouczający, ma doskonała scenografię no i przed wszystkim grają w nim świetni aktorzy. Sukcesu chciałbym wam bardzo pogratulować, jestem dumny, że mamy w mieście tak wspaniałych artystów” – mówił na spotkaniu Prezydent Jarosław Urbaniak.
Uczestnicy spotkania otrzymali drobne upominki i słodycze. Pan Prezydent obejrzał naszą przedszkolną kronikę i dokonał pamiątkowego wpisu.