Strona główna Aktualności FRANKLIN W PRZEDSZKOLU

FRANKLIN W PRZEDSZKOLU

Podczas trwającego Tygodnia Bibliotek, filię biblioteczną przy Szkole podstawowej nr 11

odwiedził bohater kolorowej serii bajeczek dla dzieci – Franklin.   Na spotkanie z żółwikiem przybyły dzieci z grypy „Świerszcze” i „Smerfy”. Czekając na przybycie Franklina, dzieci wysłuchały głośno czytanych opowieści o przesympatycznym żółwiu. Po przybyciu ulubieniec dzieci opowiedział milusińskim o swoich niezwykłych przygodach, które przeżył wraz z przyjaciółmi. Dzieci dowiedziały się również o tym, co Franklin najbardziej lubi robić, jaką ma rodzinę, ile ma lat. Znalazł się również czas na wesołą zabawę z żółwikiem. W nagrodę za aktywny udział w zabawach uczestnicy otrzymali od Franklina zakładki, kolorowankę i cukierki. Na zakończenie spotkania dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia i zaprosiły Franklina do ponownych odwiedzin w Ostrowie.