Strona główna Aktualności DZIEŃ KOBIET

DZIEŃ KOBIET

8 marca- Dzień Kobiet- był dniem świątecznie obchodzonym w naszym przedszkolu. Radosna stmosfera panowała już od samego rana. Chłopcy, ze szczególnym zaangażowaniem starali się uczynić ten dzień wyjątkowo miłym, dlatego wyręczali swoje koleżanki w codziennych obowiązkach.Zespół kółka teatralnego oraz dzieci z grupy " Świerszcze" i "Smerfy", przygotowały program artystyczny, który zaprezentowały podaczas uroczystej akademii dla wszystkich Pań i dziewczynek naszego przedszkola. W repartuarze znalazły się wiersze, taniec i piosenki pt.: "Marzec", "Dzień Kobiet", " Dla Pań", "No, bo Ty się boisz myszy" oraz scenka teatralna pt.:"Lustereczko". Podczas uroczystości wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe otrzymały serdeczne życzenia i upominki. Pomimo, iż pogoda nie była przyjemna, tego dnia w przedszkolnych salach panował ciepły, pogodny i wesoły nastrój.
Życzymy wszystkiego najlepszego naszym Paniom i małym Kobietkom!