Strona główna Aktualności SPEKTAKL "CUDOWNA LAMPA ALADYNA"

SPEKTAKL "CUDOWNA LAMPA ALADYNA"

Dnia 5 marca 2012r starsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się do Ostrowskiego Centrum Kultury na spektakl pt. "CUDOWNA LAMPA ALADYNA". Dzieci były świadkami niezwykłych przygód ubogiego chłopca Aladyna oraz wielu innych bohaterów. Najwięcej emocji dostarczył wszystkim Czarnoksiężnik Erazm, który wprowadzał spore zamieszanie, próbując zawładnąć czarodziejską lampą. Dzieci z zapartym tchem śledziły wątek romantyczny w baśni, czyli znajomość Aladyna i księżniczki Leili. Aby zdobyć jej rękę Aladyn musiał stworzyć światło, bez użycia ognia. Tutaj z pomocą przychodzi Dżin Jordan, który pojawia się ilekroć jest przywoływany. Dzięki jego "czarom" mogliśmy podziwiać wspaniałe efekty światlne, które znakomicie wpisały się w treść baśni. Nie trzeba dodawać, że wszystko dobrze się zakończyło, a Aladyn i Leila żyli długo, szczęśliwie i dostatnio dzięki zaczarowanej lampie.