Strona główna Aktualności WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WOKALNYM "PIOSENKA Z MOJEGO PRZEDSZKOLA"

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WOKALNYM "PIOSENKA Z MOJEGO PRZEDSZKOLA"

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE WOKALNYM "PIOSENKA Z MOJEGO PRZEDSZKOLA" Dnia 16.03.2016r. w Ostrowskim Centrum Kultury odbył się konkurs wokalny "Piosenka z mojego przedszkola", organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 10 im. "Kubusia Puchatka". Konkurs odbył się z podziałem na grupy: soliści-wokaliści, zespoły wokalne. Komisja konkursowa brała pod uwagę dobór repertuaru i aranżację, poziom warsztatu wykonawczego, interpretację prezentowanych utworów oraz ogólny wyraz artystyczny. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Ekoludki" w piosence pt. "Duszek-Łakomczuszek". Grupę wokalną tworzyły: Natalka Wolf, Lilly Jędrzejak, Karolinka Laska, natomiast w rolę "Duszka-Łakomczuszka" wcielił się Hubert Frelkiewicz. Serdecznie gratulujemy dzieciom z grupy "Ekoludki" zdobytego wyróżnienia w konkursie.