Strona główna Aktualności WIZYTA STRAŻY MIEJSKIEJ

WIZYTA STRAŻY MIEJSKIEJ

WIZYTA STRAŻY MIEJSKIEJ 17 czerwca 2016r. w naszym przedszkolu gościliśmy przedstawicieli Straży Miejskiej: pana Wojtka oraz pana Marka, tatę Natalki i Roberta z grupy "Świerszcze". Celem wizyty strażników było poszerzenie wiedzy wśród przedszkolaków na temat obowiązujących zasad bezpieczeństwa na ulicy, w przedszkolu i w domu. W spotkaniu wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Podczas pogadanki dzieci zapoznały się z pracą strażnika, oglądały również elementy umundurowania . Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały od funkcjonariuszy edukacyjne kolorowanki oraz odblaskowe upominki, mające poprawić widoczność dzieci na drodze. Natomiast strażnicy w dowód wdzięczności otrzymali od przedszkolaków własnoręcznie wykonane laurki.