Strona główna Aktualności WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Wizyta Świętego Mikołaja to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil przez dzieci w całym roku. Ten niecodzienny gości wraz ze swoim pomocnikiem elfem odwiedził nasze przedszkole w środę 6 grudnia i sprawił swoją wizytą dzieciom wiele radości. Przedszkolacy od samego rana wypatrywali gościa w oknie i nadsłuchiwali dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. Dzieci były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Na zakończenie wizyty wszystkim przedszkolakom wręczał prezenty. Za upominki dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Na koniec św. Mikołaj wyraził nadzieję, że przez kolejny rok, dzieci będą równie grzeczne i będzie mógł nas ponownie odwiedzić. Czekamy z niecierpliwością!

Oprac. M. Płaszczykowska