Strona główna Aktualności WIZYTA KOSZYKARZY ARGED BM STAL

WIZYTA KOSZYKARZY ARGED BM STAL

W środę 13 grudnia dzięki współpracy z rodzicami udało się zorganizować spotkanie z koszykarzami Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. Na wizytę z przedszkolakami wybrali się: David Brembly, Nemanja Djurisić w towarzystwie dyrektora klubu Filipa Dylewicza oraz prezesa Bartosza Karasiński. Było to niezwykłe spotkanie, które dało dzieciom dużo radości i spełniło marzenie interesujących się sportem starszaków. Grupa Motylków oraz Ekoludków miała okazje nie tylko porozmawiać z gwiazdami sportowymi, ale pod ich okiem trenować, kto wie może wśród przedszkolaków kryje się kolejny koszykarski talent! Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały autografy oraz zapozowały do wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Dziękujemy Rodzicom Gabrysi Karasińskiej z grupy Motylki za zaproszenie nas na to wydarzenie oraz panu Bartoszowi Karasińskiemu za tak wspaniałą organizację, piękne zdjęcia oraz świetne podejście do dzieci. Uśmiechnięte buzie naszych dzieci mówią same za siebie – fotorelacja poniżej.

Facebook - Arged BM Stal
Oprac. M. Płaszczykowska, A. Śledzik