Strona główna Aktualności Podsumowanie akcji „Tytka charytatywna 2023” - grudzień 2023 roku

Podsumowanie akcji „Tytka charytatywna 2023” - grudzień 2023 roku

Podsumowanie akcji „Tytka charytatywna 2023”  - grudzień 2023 roku

Podsumowanie akcji „Tytka charytatywna 2023”

- grudzień 2023 roku

11 grudnia 2023 roku nastąpiło w naszym przedszkolu podsumowanie kolejnej już edycji akcji „Tytka charytatywna 2023” organizowanej przez „Caritas” z Ostrowa Wielkopolskiego.

Zebrane dary (produkty spożywcze, środki czystości, piorące, artykuły higieniczne) zostały zawiezione do ostrowskiego „Caritas” mieszczącego się przy ulicy Raszkowskiej 39, gdzie zostaną rozdzielone i podarowane osobom potrzebującym. W ramach podziękowania za przywiezione produkty „Caritas” podarowało naszemu przedszkolu pisemne podziękowanie, a także wręczyło worek z prezentami dla dzieci z przedszkola.

Zarówno „Caritas” jak i organizatorzy akcji w przedszkolu serdecznie dziękują wszystkim osobom: rodzicom, dzieciom, rodzinom dzieci uczęszczanych do przedszkola, nauczycielom i wszystkim osobom, które włączyły się do akcji za okazane serce, zrozumienie.

Pomagać, przynosić dary do siedziby „Caritas” można cały czas, nie tylko przed Świętami. Osób potrzebujących jest naprawdę dużo. Każda pomoc, w każdym czasie jest „na wagę złota”.

Dobro. Im więcej go dajesz tym więcej dostajesz”

(sentencja, autor nieznany).

Więcej informacji dotyczących „Tytki charytatywnej” na stronie internetowej:

oraz pod adresem:

- Caritas Diecezji Kaliskiej, ul. Prosta 1a, 62-800 Kalisz, telefon: (62)7573683,

- Stacja Opieki Caritas Diecezji Kaliskiej, ul. Raszkowska 39, 63-400 Ostrów Wielkopolski,
telefon: 726 083 913.

Opracowała: Natalia Foltyniewicz-Rataj