Strona główna Aktualności "TĘCZOWA SPARTAKIADA"

"TĘCZOWA SPARTAKIADA"

"TĘCZOWA SPARTAKIADA" 3 czerwca odbyła się  X edycja spartakiady dla przedszkolaków, tym razem pod hasłem "Tęczowa spartakiada". Poprzez udział dzieci w zabawach sportowych organizatorzy pragneli zachęcić rodziców aby wraz z dziećmi aktywnie spędzali czas. Podczas X edycji spartakiady dzieci w radosnych rytmach i kolorach zaprezentowały się podczas parady a później brały udział w konkurencjach sportowych. Dzieci w 4 kategoriach wiekowych, zmierzyły się m.in. w torach przeszkód z zachowaniem równowagi i zwinności, skokach w workach, rzucaniu i zbieraniu woreczków czy przejściu przez tunel. W czasie przerwy pomiędzy zawodami odbyła się konkurencja-  przeciąganie liny, w ktorej wzięli udział rodzice- tatusiowie dzieci. Po zakończeniu wszystkich konkurencji, dzieci spędziły czas na wspólnej zabawie przy muzyce i chustach Klanza. Na zakończenie zabawy wszystkie dzieci biorące udział w spartakiadzie dostały pamiątkowe medale. Jak co roku w czasie imprezy zostały wypuszczone tęczowe balony z przesłaniem dla innych dzieci.