Strona główna Aktualności POŻEGNANIE 6-LATKÓW Z PRZEDSZKOLEM

POŻEGNANIE 6-LATKÓW Z PRZEDSZKOLEM

15.06.2012r. w słoneczne popołudnie nasze przedszkole uroczyście pożegnały dzieci 6-letnie odchodzące w tym roku do szkoły. Pożegnanie dzieci to zawsze moment pełen wzruszeń, przywodzący na myśl dobre chwile spędzone w przedszkolu.

"Cztery lata w Przedszkolu razem przebywamy

tutaj nam tak dobrze jak w domu u mamy,

ale wszyscy wiemy, szybko czas ucieka

i zamiast zabawy nauka nas czeka"-

tak recytowały 6-latki, a rodzicom łza kręciła się w oku, ponieważ to przecież koniec najbardziej beztroskiego etapu w życiu ich dzieci.

W podziękowaniu przedszkolaki przedstawiły rodzicom bardzo ciekawy program, w którym zagościły postaci realne i bajkowe (Basia, Krasnoludki, Król, Królowa, Krasnal-pomocnik...). Zatańczyły Polkę i stworzyły prawdziwą orkiestrę pod kierunkiem Pana Szymona.

W imieniu rodziców głos zabrała Pani Sikora, dziękując Dyrekcji, nauczycielom i personelowi przedszkola.

W imieniu Prezydenta miasta gościł na uroczystości Sekretarz Pan Andrzej Baraniak, który był zachwycony wszystkim, co przedstawiły 6-latki.

Pani Dyrektor pożegnała dzieci ciepłymi słowami, a rodzicom życzyła, aby zawsze mogli być dumni ze swoich pociech.

Jeszcze tylko przyrzeczenie przy sztandarze "Maluszka", wręczenie upominków, uściski, kaiwty, pamiątkowe zdjęcia i ...

jak w piosence: "To już jest koniec, nie ma już nic, jesteśmy wolni, możemy iść..."