Strona główna Aktualności "ACH, TA PIPI"

"ACH, TA PIPI"

W środę, 6 czerwca 2018 roku, dzieci z grup: "Pszczółki", "Żabki" i "Biedronki" były świadkami niezwykłych wydarzeń z „Willi Śmiesznotki”. Otóż mieszkała tam niesamowita dziewczynka o rudych włosach i imieniu Pippi – córka Kapitana Pończochy, który pływał po morzach i oceanach świata. Pippi mieszkała w owej Willi jedynie z małpką – Nilssonem i swoim szalonym koniem – Alfonso. Nasza bohaterka zabrała nas w podróż po swojej wyobraźni, poznaliśmy jej nowych przyjaciół rodzeństwo – Tommy’ego i Annike. Z wielką radością uczestniczyliśmy w jej przygodach wspólnie śpiewając i bawiąc się.
Każde dziecko było pod wielkim wrażeniem tej niecodziennej postaci, bo przecież kto nie chciałby mieć podobnych przygód do Pippi?

Każdy przedszkolak tego dnia przeżył nową przygodę i odkrył, że najważniejsza jest miłość i przyjaźń do ludzi!