Strona główna Aktualności PRZEDSTAWIENIE W BIBLIOTECE

PRZEDSTAWIENIE W BIBLIOTECE

PRZEDSTAWIENIE W BIBLIOTECE Dzieci z grup "Ekoludki" i "Smerfy", które przebywają w budynku Szkoły Podstawowej nr 11, miały przyjemność obejrzeć przedstawienie teatralne wystawione przez Teatr Edukacji i Profilaktyki "Maska" z Krakowa pt. "Na tropie afery, gdzie podziały sie litery". To była barwna opowieść o tym, jak ważne w naszym życiu jest czytanie książek. Spektakl podkreśla role książęk w w kształtowaniu wyobraźni młodego odbiorcy. Dzieci dowiedziały się, że książki to wspaniała rozrywka  i przyjemność, której nie dostarczy nic innego. To książki pozwolą im prawdziwie przeżywać niezapomniane przygody  i odwiedzać niezwykłe krainy. Cały spektakl dopełniały kolorowe stroje, rekwizyty oraz autorska muzyka teatru "Maska".