Strona główna Aktualności KONKURS "JESIENNE SPOTKANIA"

KONKURS "JESIENNE SPOTKANIA"

KONKURS "JESIENNE SPOTKANIA" 24 października w Przedszkolu Publicznym nr 16 Lilka Wawrzyniak z grupy "Smerfy" otrzymała wyróżnienie za udział w V Jesiennych Spotkaniach pod hasłem "Cudaki-Zwierzaki". Lilka wykonała pięknego Jeża, a użyła do tego szyszek, żołędzi, jarzębiny oraz kolorowych liści. Podczas roztrzygnięcia konkursu wszystkim uczestnikom czas umilił występ najmłodszych przedszkolaków przedszkola nr 16, które przepięknie zaśpiewały i zatańczyły w jesiennych kreacjach. Po naradach Jury, w skład którego wychodziła m.in. Dyrektor Przedszkola nr 16 p. Ewa Gąsiorek oraz wiceprezydent p. Ewa Matecka, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i umominki a pięcioro z nich otrzymało jeszcze dodatkowe wyróżnienie, w tym przedstawicielka naszego przedszkola- Lilka:-) Gratulujemy!