Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności 100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

100 ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

W piątek 9 listopada w Publicznym Przedszkolu nr 14 MALUSZEK odbył się uroczysty apel z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 11:11 wszyscy przedszkolacy oraz pracownicy przedszkola odśpiewali cztery zwrotki naszego hymnu, tym samym przyczyniając się do Bicia Rekordu Polski – wspólnego śpiewu Mazurka Dąbrowskiego. Następnie najmłodsze grupy zaprezentowały tradycyjne zabawy ludowe, a dzieci z grup starszych uświetniły program artystyczny wierszami i piosenkami o tematyce patriotycznej. I choć dało się wyczuć podniosłą atmosferę, to dzieci udowodniły, że tak ważne święto nie musi być nudne i można się przy nim świetnie bawić.