Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności UROCZYSTOŚCI NA RONDZIE 11 LISTOPADA

UROCZYSTOŚCI NA RONDZIE 11 LISTOPADA

UROCZYSTOŚCI NA RONDZIE 11 LISTOPADA Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym mieście odbywało się wiele uroczystości. Jedną z nich było nazwanie ronda przy zbiegu ulicy Ledóchowskiego i al. Powstańców Wielkopolskich RONDEM 11 LISTOPADA. Podczas tej uroczystości, która odbyła się 11.11.2018r. zakopano w miejscu ronda KPSUŁĘ CZASU,  w której wszystkie przedszkola i szkoły umieściły przedmiot wiążący się ze szczególnym wydarzeniem 2018 roku. Dla nas takim wydarzeniem była plenerowa inauguracja roku szkolnego 2018/2019 i wspólne posadzenie w naszym przedszkolnym ogrodzie- Dębu- symbolu 100-lecia niepodległości; dlatego w KAPSULE CZASU umieściliśmy sylwetę dębu wykonaną przez Igę Kasprzak z gr. Plastusie. Podczas uroczystości na RONDZIE 11 LISTOPADA nasze przedszkole reprezentowała Madzia Kopydłowska z gr. "Ekoludków" wraz z Panią Dyrektor Renatą Jarosz.