Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONCERT MIKOŁAJKOWY 2018

KONCERT MIKOŁAJKOWY 2018

KONCERT MIKOŁAJKOWY 2018

6 grudnia 2018 roku był z pewnością dniem pełnym wrażeń. „Góralska Hora” zagrała mikołajkowy koncert w naszym przedszkolu. Przedszkolacy mieli okazję usłyszeć i zaśpiewać zarówno tradycyjne polskie kolędy i pastorałki, jak i te typowo góralskie. Sporą atrakcją były niecodzienne instrumenty: kontrabas, akordeon i skrzypce, przy których wesołym i skocznym akompaniamencie dzieci mogły potańczyć, w takt góralskich rytmów. Ponadto odwiedził nas Święty Mikołaj i dla wszystkich grzecznych dzieci (a w naszym przedszkolu tylko takie są) przyniósł upominki. Przedszkolacy odwdzięczyli się Mikołajowi wierszami i piosenkami, a pozostały czas przeznaczyli na zabawę nowymi zabawkami.