Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM

SUKCES W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM
Sukces w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym 15 grudnia 2018 roku po raz dwudziesty drugi w Pleszewie odbyła się uroczysta gala podsumowująca Wielkopolski Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszą Kartkę Bożonarodzeniową . Organizatorem konkursu był Dom Kultury w Pleszewie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Pleszew oraz Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Celem konkursu była prezentacja twórczości dzieci i młodzieży ukazująca radość, klimat i nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Na konkurs wpłynęło około 1900 prac ze 186 placówek z całej Wielkopolski. W kategorii Przedszkola wyróżnienie przypadło Tatianie Konowalskiej z grupy „Smerfy”, która przeniosła na kartkę symbolikę Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkie nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane były na uroczystym wernisażu w kinie Hel w Pleszewie. Tatiance życzymy kolejnych sukcesów artystycznych!