Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności KONKURS PLASTYCZNY "BÓG POSŁAŁ ANIOŁA"

KONKURS PLASTYCZNY "BÓG POSŁAŁ ANIOŁA"

KONKURS PLASTYCZNY "BÓG POSŁAŁ ANIOŁA"

Dn. 13 grudnia, w „Galerii 33” przy ulicy Wiosny Ludów w Ostrowie, odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod hasłem „Bóg posłał anioła”. Konkurs skierowany był dla dzieci w wieku przedszkolnym, a zadaniem uczestników,  podzielonych na kategorie wiekowe było wykonanie świątecznego anioła, dowolną techniką plastyczną z różnorodnych materiałów .  Jury, którego skład tworzyli ostrowski plastyk, gospodarz „Galerii 33” – pan Krzysztof Ryfa oraz prof. dr hab., rzeźbiarka, pedagog UAM w Kaliszu – pani Maria Podskarbi – Hebisz, kierowało się następującymi kryteriami: estetyka wykonania pracy, oryginalność pomysłu, a także użycie ciekawych materiałów.

Nasze przedszkole reprezentowała: Nadia Fluder (gr. „Plastusie”), która zdobyła specjalne wyróżnienie w konkursie oraz Magda Kopydłowska (gr. „Ekoludki”) oraz Patrycja Kryszczak (gr. „Biedronki”). Wszystkim dziewczynkom i ich Paniom serdecznie gratulujemy!