Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ZIMOWE ŚPIEWANIE, ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

ZIMOWE ŚPIEWANIE, ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

ZIMOWE ŚPIEWANIE, ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE

W Młodzieżowym Domu Kultury 13 grudnia 2018 r. odbył się XI Międzyprzedszkolny konkurs piosenki pod hasłem: „PRZEDSZKOLAKI KOLĘDUJĄ, NA LUDOWO WYŚPIEWUJĄ”. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek, a także wzmacnianie więzi rodzinnych przez wspólne muzykowanie.

Nasze przedszkole reprezentował Jaś Ch. Z grupy „Ekoludki” . W stroju góralskim, na pięknie udekorowanej scenie zaśpiewał pastorałkę „Do stajenki” autorstwa Adama Szafrańca. Jego występ został nagrodzony gromkimi brawami, a jury zwróciło uwagę na piękne i czyste wykonanie. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani pięknymi upominkami i dyplomami. Jasiu życzymy dalszych sukcesów na muzycznej scenie.