Strona główna Aktualności WYJĄTKOWI GOŚCIE W PRZEDSZKOLU

WYJĄTKOWI GOŚCIE W PRZEDSZKOLU

WYJĄTKOWI  GOŚCIE  W  PRZEDSZKOLU

10 stycznia 2019roku odwiedzili MALUSZKA partnerzy przedszkola. Nasze zaproszenie przyjęli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, Leśnictwa Wtórek, Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego, Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Hospicjum Św. Józefa”, Rady Osiedla nr 10 „Parcele Zacharzewskie”, a także Ostrowskiego Centrum Usług Wspólnych. Bezinteresowna pomoc i życzliwość przyjaciół naszego przedszkola w szczególny sposób przyczyniły się do realizacji naszych planów, zamierzeń, pomysłów organizacyjnych, wychowawczych i dydaktycznych w minionym roku kalendarzowym. Dzisiejsze spotkanie było okazją, żeby serdecznie podziękować, wymienić się doświadczeniami i spostrzeżeniami dotyczącymi dalszej, wzajemnej współpracy. To wyjątkowe spotkanie uświetnił występ dzieci z grupy V „Plastusie”, które pod opieką Pani Kasi Kasprzak zaprezentowały się w nastrojowym i barwnym przedstawieniu świąteczno – noworocznym.