Strona główna Aktualności MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNO - PLASTYCZNY

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS LOGOPEDYCZNO - PLASTYCZNY

W środę 6 marca 2019 roku Igor Durlak  z grupy V reprezentował nasze przedszkole w Międzyprzedszkolnym Konkursie Logopedyczno-Plastycznym pt. „Najzabawniejszy wierszyk z trudnymi artykulacyjnie słowami”. Konkurs zorganizowało Przedszkole nr 9, a jego celem było: propagowanie nauki mowy i jej prawidłowego rozwoju, poszerzanie zainteresowań plastycznych i wyobraźni twórczej oraz prezentacja umiejętności recytatorskich. Podczas rozstrzygnięcia konkursu, które odbyło się w Galerii 33, Igor z wielkim pokładem emocji zaprezentował na scenie wiersz  pt. „Deszczowe urodziny”, który napisała dla niego p. Kasia Kasprzak. Uczestnik wykonał  także niezwykle barwną i kreatywną pracę plastyczną ilustrującą wiersz.  Jury nie wyłoniło zwycięzców, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.