Strona główna Grupa "BIEDRONKI" DEKORUJEMY PIERNIKI

DEKORUJEMY PIERNIKI

Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, pełne radości oraz obfitujące w tradycje i zwyczaje, które chcemy przekazywać naszym Milusińskim. Czas przedświąteczny jest cudowny i wprowadza nas w magię świąt. W naszej grupie ta magia świąt zagościła dzięki uprzejmości mamy i taty Ani, mamy Amelki i mamy Wiktorka. Rodzice Ani od samego rana dostarczyli do naszej sali przepiękne pierniki - były gwiazdki, śnieżynki, ciasteczkowe ludziki, dzwoneczki, choinki, domki i serduszka. Dzieci miały w czym wybierać. Natomiast mama Amelki i mama Wiktorka dekorowały z dziećmi pierniczki. Dzieci bardzo chętnie zabrały się do dekorowania. Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, a dzieci były zachwycone obecnością naszych gości. Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne spotkanie.