Strona główna Grupa "ŚWIERSZCZE" WIZYTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ

WIZYTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ

WIZYTA W WARSZTACIE TERAPII ZAJĘCIOWEJ 29 listopada przedszkolaki z grupy VI "Świerszcze" odwiedziły Warsztat Terapii Zajęciowej "Tęcza". Celem wycieczki była integracja dzieci z grupą osób niepełnosprawnych. Dzieci mogły zobaczyć czym zajmują się uczestnicy w poszczególnych pracowniach, tj.: Pracowni Technicznej, Technik Różnych, Plastyczno- Dekoratorskiej, Twórczości Manualnej, Rękodzielniczej, Gospodarstwa Domowego, Informatyczno- Multimedialnej i Artystycznej. Uczestnicy z Pracowni Gospodarstwa Domowego przygotowali specjalnie dla dzieci  poczęstunek. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał gipsową ozdobę choinkową. Wizyta wzbudziła wiele pozytywnych emocji, zarówno u dzieci, jak i uczestników warsztatu.