Strona główna Grupa "EKOLUDKI" Wizyta koszykarzy Arged BM Stal

Wizyta koszykarzy Arged BM Stal

Wizyta koszykarzy Arged BM Stal W środę 13 grudnia dzięki współpracy z rodzicami udało się zorganizować spotkanie z koszykarzami Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski. Na wizytę z przedszkolakami wybrali się: David Brembly, Nemanja Djurisić w towarzystwie dyrektora klubu Filipa Dylewicza oraz prezesa Bartosza Karasiński. Było to niezwykłe spotkanie, które dało dzieciom dużo radości i spełniło marzenie interesujących się sportem starszaków. Grupa Motylków oraz Ekoludków miała okazje nie tylko porozmawiać z gwiazdami sportowymi, ale pod ich okiem trenować, kto wie może wśród przedszkolaków kryje się kolejny koszykarski talent! Na zakończenie wizyty dzieci otrzymały autografy oraz zapozowały do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.