Strona główna Grupa "EKOLUDKI" EKOLUDKI U PANI PREZYDENT I NA RYNKU

EKOLUDKI U PANI PREZYDENT I NA RYNKU

Dzieci bardzo chętnie włączają się w przygotowania świątecznych dekoracji. Wystarczy dać im kolorowy papier, klej, nożyczki, okazy naturalne jak szyszki, orzechy itp. , a nawet materiały recyklingowe, trochę inspiracji i wyobraźnia zaczyna działać… powstają piękne ozdoby choinkowe. Wzorem lat ubiegłych 20.12.2018 r. dzieci z grupy EKOLUDKI zostały zaproszone do udziału w dekorowaniu choinek. Jedna część grupy zajęła się dekorowaniem choinki na ostrowskim rynku, a druga w gabinecie Pani Prezydent Miasta Beaty Klimek. Tam czekała na dzieci niespodzianka. Pięknie udekorowaną choinkę przyszedł zobaczyć Mikołaj ze swoją pomocnicą. Po rozmowie z dziećmi i wspólnych zdjęciach wręczył im drobne upominki.