Strona główna Grupa "SMERFY" WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI

WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI

Park rozrywki W środę 20.06, dzieci z grupy „Smerfy” poczuły wakacyjny klimat podczas wycieczki do Parku Rozrywki. Czekały tam na nich przeróżne atrakcje m.in., zamki dmuchane, trampoliny, rowery, hulajnogi, basen z kulkami; czyli to, co dzieci lubią najbardziej. Ten dzień zostanie przez nich zapamiętany na długo, ponieważ dostarczył im wiele radości. Po tak aktywnym czasie spędzonym na zabawach ruchowych, dzieci miały ucztę i uzupełniły brakujące kalorie lodami, lizakami i ugasiły pragnienie zdrowym soczkiem. Wycieczka zorganizowana została przez rodziców. W szczególności dziękujemy rodzicom: mamie Nikodema Kłopockiego, mamie Wojtka, Konrada, a także rodzicom Maksa za pomoc podczas wycieczki.