Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Dzień Pluszowego Misia

Dzień Pluszowego Misia

Trudno wyobrazić sobie świat bez pluszowej Przytulanki. Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka. Czy można wyobrazić sobie dzieciństwo bez misia? Raczej nie, dlatego w miniony piątek 25 listopada uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim odwiedzili grupę przedszkolaków z naszego przedszkola. Odbyło się ono z okazji światowego Dnia Pluszowego Misia. Przedsięwzięcie jest kontynuacją projektu „Duże Dzieci – Małym Dzieciom”, ponieważ w przygotowanie zajęć dla najmłodszych zaangażowali się uczniowie ZST. Spotkanie nawiązywało do przygód Kubusia Puchatka – misia o bardzo małym rozumku.
Nauczycielki ZST p.Beata Dura oraz p.Dominika Sadowska czuwały nad przebiegiem spotkania.