Strona główna Aktualności UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - POŻEGNANIE Z PRZEDSZKOLEM

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 - POŻEGNANIE Z PRZEDSZKOLEM

13 czerwca br. w Publicznym Przedszkolu nr 14 MALUSZEK odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego, podczas której dzieci sześcioletnie z trzech grup: „Świerszcze”, „Smerfy” i „Ekoludki” oficjalnie pożegnały się z placówką i jej pracownikami. Na to wyjątkowe spotkanie przybyli wspaniali goście: Pani Małgorzata Lubojańska - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Pani Sławomira Kisielewska – Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 14. Wszyscy byliśmy świadkami pięknie przygotowanego programu artystycznego, podczas którego przedszkolacy śpiewali, tańczyli oraz recytowali żartobliwe wiersze. Na koniec spotkania absolwenci naszej placówki otrzymali z rąk Pani Dyrektor Renaty Jarosz pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, które będą przypominały im beztroskie czasy spędzone w MALUSZKU.