Strona główna Aktualności PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

23 maja w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Taty. Na początku rodzice zostali zaproszeni na zajęcia otwarte, na których dzieci mogły zaprezentować im czego i w jaki sposób uczą się na co dzień w przedszkolu. Mogły również zaśpiewać im piosenki z okazji ich święta oraz wręczyć małe upominki. Każda z grup przygotowała dla rodziców coś innego. Były zabawy przy chuście animacyjnej, zajęcia plastyczne, zabawy ruchowe, ale co najważniejsze na wszystkich rodzice współpracowali ze swoimi dziećmi. Było to miłe doświadczenie nie tylko dla dzieci ale także dla rodziców. Nie mogło również zabraknąć słodkiego poczęstunku i pysznej kawy dla rodziców :) Po zajęciach rodzice wraz z dziećmi mogli skorzystać z kilku przygotowanych dla niech atrakcji takich jak, dmuchana zjeżdżalnia, gra w piłkarzyki, dziewczynki mogły skorzystać z małego salonu piekności i uczesać włosy przez panie fryzjerki. Każdy znalazł coś dla siebie.

Mimo, że zabrakło nam ciepła i słońca za oknem to na pewno nie zabrakło ich w naszych sercach kiedy mogliśmy razem uczestniczyć w tak miłym wydarzeniu jakim był nasz Piknik Rodzinny. Dziękujemy!