Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2019

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2019

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA 2019 W pierwszych dniach jesieni, jak co roku, odbywa się w naszym przedszkolu "Święto Pieczonego Ziemniaka". W tym roku odbył się 14 października i jak zawsze był okazją, by zaprosić do wspólnej zabawy rodziców, dzieci i personel przedszkola. Dzieci z najstarszych grup przygotowały część artystyczną podczas której, śpiewały piosenki i prezentowały umiejętności taneczne. Po zakończeniu części artystycznej, nowoprzyjętym do przedszkola dzieciom, zostały wręczone pamiątkowe medale. Następnie, wszyscy uczestniczący udali się do wspólnej pracy, przy tworzeniu skrzynek pełnych jesiennych darów. Wszystkie skrzynie przepięknie udekorowały wejście do naszego przedszkola. Po wspólnej pracy wszyscy udali się na plac przedszkolny, gdzie przy ognisku piekli ziemniaki i kiełbaski. Apetyt i dobry humor dopisywał wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Upieczone ziemniaki i kiełbaski smakowały jak potrawy z najlepszych kuchni świata. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie przy ognisku już za rok.