Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Od Przedszkolaków dla ostrowskich zwierzaków

Od Przedszkolaków dla ostrowskich zwierzaków

Od Przedszkolaków dla ostrowskich zwierzaków Tegoroczna akcja "Od Przedszkolaków dla ostrowskich zwierzaków" dobiegła końca! Jak zawsze dla naszych przedszkolaków i ich rodziców los zwierząt przebywających w schronisku nie był obojętny. Udało nam się zebrać wiele kilogramów karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, miski, koce, szampony, zabawki, smycze. Wszystkie zebrane rzeczy zawiozły dzieci z grupy „Motylki”, które na własne oczy mogły się przekonać, jak bardzo potrzebne są te wszystkie dary, które zebrały dzieci z całego przedszkola. Kolejny raz bardzo dziękujemy dzieciom i ich rodzicom, którzy tak hojnie przyłączyli się do naszej akcji. DZIĘKUJEMY!!!