Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Spotkanie dla Partnerów Przedszkola

Spotkanie dla Partnerów Przedszkola

Spotkanie dla Partnerów Przedszkola Dnia 22.01.2020r. grupa VI Motylki wraz z Paniami Adrianą Berą i Mariką Andrzejwską przygotowała przedstawienie pt. "Podróż przez 4 pory roku" dla Partnerów Przedszola nr 14 Maluszek. Zaproszenie na tę uroczystość przyjęli przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji, Straży Miejskiej, Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Urzędu Miejskiego, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 Pani Małgorzata Lubojańska, Towarzystwa Przyjaciół Chorych "Hospicjum św. Józefa" oraz Rady Osiedla nr 10 "Parcele Zacharzewskie". Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, taneczne i wokalne. Zaproszeni goście nagrodzili występy dzieci gromkimi brawami, a także upominkami. Dzieci w podziękowaniu za coroczną współpracę wręczyły przygotowane wraz z Paniami prezenty z życzeniami. Bardzo dziękujemy przybyłym gościom za przyjęcie zaproszeń oraz za czas poświęcony na spotkanie z nami i serdecznie zapraszamy w przyszłym roku.