Strona główna Aktualności PIRACKIE OPOWIEŚCI

PIRACKIE OPOWIEŚCI

Dziś (16.10) Bzik i Tola postanowili zabrać dzieci na piracką wyprawę. Morska przygoda rozpoczyna się pirackim przyrzeczeniem, które ma otworzyć dzieciom drogę na morskie przygody. Piraci mają dla dzieci wiele zadań specjalnych np. rozwiązywanie pęków na linie. Piracki statek płynie w poszukiwaniu skarbów Alibaby, lecz znajduje tylko podejrzaną skrzynię. Piracka załoga spotyka na swym pokładzie tygrysa, gdy dopływa do Afryki- wspólnie uczą się wiersza "Murzynek Bambo". Następnym przystankiem jest Antarktyda, gdzie wszyscy tańczą "Taniec Pingwinów".

Dzieci bawią się świetnie pod przewodnictwem Kapitana Bzika a Tola niestety przesypia całą zabawę.

Ahoj przygodo! Bzik żegna dzieci finałową piosenką, która wprowadza wszystkich w wyśmienity nastrój!