Strona główna Aktualności KONKURS PLASTYCZNY "PLASTUŚ POZNAJE ŚWIAT"

KONKURS PLASTYCZNY "PLASTUŚ POZNAJE ŚWIAT"

KONKURS PLASTYCZNY "PLASTUŚ POZNAJE ŚWIAT" W styczniu 2020 roku miała miejsce II edycja konkursu plastycznego „Plastuś poznaje świat”, organizowanego przez PP nr 1 w Ostrowie Wlkp. oraz Galerię 33. W tym roku konkurs odbył się pod hasłem: „Fantastyczny świat figur geometrycznych”. Reprezentantem w kategorii dzieci 3- 4 letnich z naszego przedszkola był Aleksander P. z grupy „Biedronki”. Pod nadzorem wychowawczyni grupy (Pani Natalii) Olek wykonał pracę plastyczną „Dom wśród drzew”. Praca wykonana została w formacie A3 przy pomocy różnych technik plastycznych. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie dyplomów, nagród miało miejsce 12 lutego 2020 roku o godz.10.00 w Galerii 33 mieszczącej się przy ul. Wiosny Ludów 17 w Ostrowie Wielkopolskim. Praca Olka została nagrodzona dyplomem oraz torbą z nagrodami. Olkowi w tym dniu towarzyszyła mama oraz wychowawczyni. Gratulujemy Olkowi i życzymy dalszych sukcesów plastycznych.