Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ZUZIA Z GRUPY "EKOLUDKI" ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE

ZUZIA Z GRUPY "EKOLUDKI" ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE

ZUZIA Z GRUPY "EKOLUDKI" ZDOBYŁA WYRÓŻNIENIE

Fantastyczny świat figur geometrycznych” to tytuł konkursu zorganizowanego przez Publiczne Przedszkole nr 1, w którym uczestniczyła Zuzia Jędraszak z grupy „ Ekoludki”.

Zuzia wykonała pracę plastyczną – obraz zbudowany za pomocą figur geometrycznych z różnokolorowych kawałków materiału, pt. „Wlazł kotek na płotek”. Wystawa i ocena prac konkursowych odbyła się 12 lutego 2020 r. w Galerii 33 przy ul. Wiosny Ludów.

Jury składające się z organizatorów i plastyków wyróżniło i nagrodziło pracę Zuzi za pomysłowość, kreatywność, estetykę i samodzielność wykonanej pracy. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!