Strona główna Aktualności KONKURS RECYTATORSKI

KONKURS RECYTATORSKI

26 listopada w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wlkp. odbył się już X Jubileuszowy Konkurs Recytatorski pod hasłem:    " Świat dorosłych w oczach dziecka", organizowany przez Publiczne Przedszkole nr 9 im. Misia Uszatka.

Celem konkursu było rozwijanie umiejętności wyrażania emocji i nastroju zawartego w prezentowanym wierszu.

Nasze przedszkole dzielnie reprezentowała Gabrysia Mocek z grupy "Pszczółki" pod opieka p. Ani Wawrzyniak.

Gabrysia recytowała wiersz Agnieszki Frączek pt. "Skarga". Gabrysia oraz pozostałe dzieci, które brały udział w konkursie mimo małej tremy pięknie zaprezentowały przygotowane wiersze za co wszystkie dostały piękne upominki.

Przed ich wręczeniem mogły skosztować słodki poczęstunek a na koniec wszyscy uczestnicy wraz z jury zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.