Strona główna Aktualności ODWIEDZINY W SCHRONISKU

ODWIEDZINY W SCHRONISKU

4 grudnia dzieci z grupy  "Pszczółki" i "Ekoludki" jako przedstawiciele naszego przedszkola, pojechały do schroniska dla zwierząt w Wysocku Wielkim. Powodem wizyty było zwieńczenie akcji pod hasłem
"OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW".
Dzieci przekazaly wszystkie zebrane dary, które przez miesiąc systematycznie przynosiły do naszego przedszkola.
Dzięki wszystkim przedszkolakom udało nam sie zebrać wiele potrzebnych rzeczy dla zwierząt i schroniska. Przekazaliśmy wiele kilogramów karmy, miski, koce, obroże oraz zabawki dla zwierząt.
Po teranie schroniska oprowadzili nas jego pracownicy, pokazując w jakich warunkach żyją zwierzęta.
To już III edycja akcji "OD PRZEDSZKOLAKÓW DLA OSTROWSKICH ZWIERZAKÓW" ,która mamy nadzieję już na dobre wpisała się w tradycję naszego przedszkola. Dzieki niej będziemy mogli co rok wspomagać zwierzęta w miarę naszych możliwości.
Akcja ta doszła do skutku dzięki wrażliwości dzieci i ich rodziców, dlatego wszystkim serdecznie DZIĘKUJEMY!!!