Strona główna Aktualności ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA

W pierwszych dniach jesieni odbywa się w Naszym Przedszkolu jak co roku piknik jesienny. "Święto Pieczonego Ziemniaka" jest okazją, by zaprosić do wspólnej zabawy całe rodziny. Główny cel imprezy, to stworzenie okazji do nawiązania kontaktu rodziców z przedszkolem i wywołanie radości ze wspólnych zabaw. Dzieci przygotowały część artystyczną podczas której recytowały wiersze, śpiewały piosenki i prezentowały umiejętności taneczne. Po zakończeniu części artystycznej nowoprzyjętym do przedszkola dzieciom zostały wręczone pamiątkowe medale. Następnie wszyscy uczestniczący w spotkaniu udali się na plac przedszkolny, gdzie przy wspólnym ognisku piekli ziemniaki i kiełbaski. Apetyt i dobry humor dopisywał wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Upieczone ziemniaki i kiełbaski smakowały jak potrawy z najlepszych kuchni świata. Czekamy z niecierpliwością na kolejne spotkanie przy ognisku już za rok.