Strona główna Aktualności BAŚŃ MUZYCZNA

BAŚŃ MUZYCZNA

Dnia 16.01.2014r. nasze przedszkolaki wybrały się do kina Komeda na baśń muzyczną pt. „W tajemniczej krainie krasnali.” Dzieci przeniosły się do bajkowej krainy, w której mieszkały znane wszystkim postaci z bajek: misie, króliki, czarownice, smerfy itp. Zmartwiony skrzat Hałabała oznajmił dzieciom, że Troll Szczerbol ukradł wszystkie bajki. Dwa wesołe króliki - Białasek i Łaciatek wspólnie ze skrzatem Hałabałą i Krasnalami zaprosili dzieci do napisania nowej bajki i do poznania leśnej tajemnicy. Zabawa nie ograniczała się wyłącznie do obejrzenia przedstawienia. Dzieci pomagały rozwikłać tajemnicę jak również brały udział w różnych konkurencjach, które odbywały się na scenie.
Interesująca gra świateł, przyjazna scenografia, wspaniali aktorzy sprawili, że tak przygotowane przedstawienie wzbudziło zachwyt wśród dzieci. Na zakończenie dzieci otrzymały kolorowe baloniki.