Strona główna Aktualności "PRZEDSZKOLAKI SIEJĄ WIOSNĘ" CZYLI NASZE ZWYCIĘSKIE DRZEWKO W GALERII

"PRZEDSZKOLAKI SIEJĄ WIOSNĘ" CZYLI NASZE ZWYCIĘSKIE DRZEWKO W GALERII

Już po raz kolejny nasze przedszkole włączyło się w akcję "Przedszkolaki sieją wiosnę" zainicjowaną przez Galerię Ostrovia. Tym razem w przygotowanie motyli, kwiatów, ptaków do ozdoby wiosennych drzewek włączyli się również rodzice naszych przedszkolaków. Na najpiękniejsze drzewka mogliśmy głosować do końca marca. Drzewko ozdobione pracami naszych przedszkolaków uzyskało najwięcej głosów i tym samym zdobyło główną nagrodę!

8 kwietnia odwiedził nasze przedszkole miś, który przywiózł dla wszystkich dzieci kosz pysznych cukierków oraz najważniejszą nagrodę - kolorowy domek, który ozdobi nasz przedszkolny ogród i dostarczy dzieciom wiele radości podczas zabaw w plenerze:)

Dziękujemy wszystkim za oddane głosy i gratulujemy fantazji:)!