Strona główna Aktualności CAŁY OSTRÓW CZYTA DZIECIOM

CAŁY OSTRÓW CZYTA DZIECIOM

W ramach akcji "Cały Ostrów Czyta Dzieciom" nasze przedszkolaki odwiedziły Bibliotekę Publiczną im. Stefana Rowińskiego- Filia nr 1 przy Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wlkp. Dzieci dowiedziały się tam co trzeba zrobić aby zapisać się do Biblioteki, jakie obowiązują w niej zasady, mogły samodzielnie wybrać książkę, która najbardziej ich zainteresowała i spokojnie przeglądnąć ją w wyznaczonym do tego miejscu, jakim jest "czytelnia". Czas spędzony w Bibliotece upłynął wszystkim bardzo miło i pracowicie ponieważ dzieci były bardzo zainteresowane książkami. Dla niektórych dzieci wizyta w Bibliotece była pierwszą w ich życiu, ale jak obiecały przedszkolaki- na pewno nie ostatnią:-)! I oto nam własnie chodziło;-)