Strona główna Aktualności KONKURS PLASTYCZNY "LAS WOKÓŁ NAS"

KONKURS PLASTYCZNY "LAS WOKÓŁ NAS"

Udział dzieci z grupy "Żabki" w rozstrzygnięciu konkursu organizowanego przez Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Konkurs plastyczny "Las wokół nas" skierowany był do przedszkolaków uczęszczających do przedszkoli z terenu miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Celem konkursu było kształtowanie postaw proekologicznych i uświadomienie, jak ogromne znaczenie mają lasy w życiu każdego człowieka, a także ukazanie rodzimej przyrody jako elementu krajobrazu i środowiska życia oraz zwrócenie uwagi na uroki Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Konkurs polegał na wykonaniu samodzielnie przez grupę przedszkolaków pracy plastycznej zgodnej z tematyką konkursu przy wykorzystaniu surowców wtórnych.

Dzieci z grupy "Żabki" biorące udział w konkursie: Daria Dobroś, Natalia Dobroś, Hubert Dzięcioł, Daniel Kuberacki, Julia Kunicka, Michał Mikołajczyk. Weronika Rychlicka, Nikola Szczepaniak, Wiktoria Szczepaniak, Julia Szyja, Kordian Wojciechowski, Adam Zabłotny.