Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności PIKNIK RODZINNY

PIKNIK RODZINNY

 Dzięki pięknej pogodzie 11 czerwca mogliśmy spotkać się ponownie przy współnej zabawie z okazji Dnia Mamy i Taty oraz Dnia Dziecka. Przywitali nas mali aktorzy z kółka teatralnego przedstawieniem, które zdobyło I miejsce oraz Nagrodę Publiczności w XIV Kaliskich Spotkaniach Teatralnych Przedszkolaków pt. "Historia pewnej miłości czyli Żuraw i Czapla". Owacje na stojąco i długie brawa tylko potwierdziły, że nasi mali aktorzy zasłużyli na nagrodę główną:-)

Po przedstawieniu p. Dyrektor Renata Jarosz wręczyła szczególne podziękowania dla rodziców, którzy wspomogli przedszkole w formie materialnej, dzięki czemu mogła powstać nowa łazienka w naszym przedszkolu, poświęcali swój czas i zawsze służli pomocą dla dobra naszego przedszkola.

Najmłodsi w tym dniu mieli okazję do dobrej zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, torze przeszkód, mogli pomalować twarz i przemienić się w swoją ulubioną postać z bajki czy bawić się balonami o przeróżnych kształtach, które dzielnie skręcały panie z naszego przedszkola. Te wszystkie atrakcje trwały do samego wieczora i dostarczyły dzieciom wielu pięknych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.