Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014

16 czerwca 2014 r. odbyło się w uroczyste pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną. W tym roku absolwentami naszego przedszkola zostało aż 62 dzieci z roczników 2007 i pierwszej połowy 2008 r.
Dzieci wspólnie ze swoimi Paniami przygotowały program artystyczny, który składał się z kilku części.
Dzieci z Ekoludków , Świerszczy i Pszczółek zaprosiły wszystkich do kawiarni „ Cafe Wspomnienie ” przedstawiając historię kolejnych lat spędzonych wspólnie w Maluszku – od malucha do zerówki, natomiast Smerfy i Żabki opowiedziały historię o ciekawym i bezpiecznym spędzaniu wakacji. Dzieci z Plastusiów złożyły podziękowania wszystkim, którzy otaczali ich swoją uwagą, opieką i troską.
Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz taneczne wykonując taniec rumuński, kowbojski oraz układ do piosenki „ Szanujmy wspomnienia ”.
Miłym akcentem były podziękowania złożone przez Panią Elżbietę Rychlicką i Beatę Durę w imieniu wszystkich rodziców.
Na zakończenie uroczystości dzieci złożyły przyrzeczenie przed sztandarem Maluszka, a Pani Dyrektor wręczyła przyszłym uczniom upominki z najlepszymi życzeniami.