Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Dzień Dziecka 2020. Kilka słów od Dyrekcji Przedszkola.

Dzień Dziecka 2020. Kilka słów od Dyrekcji Przedszkola.

Dzień Dziecka 2020. Kilka słów od Dyrekcji Przedszkola. Drogie Dzieci,
z okazji Dnia Dziecka życzę Wam wielu powodów do uśmiechu i radości, pięknych bajek na dobranoc, tylko kolorowych snów, a na co dzień nowych, interesujących przygód. Niech każdy dzień Waszego dzieciństwa będzie kolorowy, niesamowity i wyjątkowy. Niech spełniają się Wasze marzenia! :)


Z niecierpliwością czekamy na takie momenty, jak te uchwycone na zdjęciach. Wierzymy, że już wkrótce się spotkamy, by móc cieszyć się wzajemną obecnością. Ściskam mocno!                                                                                                                                                                                                                                 
                                                                                                                                                                                                                                   R. Jarosz