Strona główna Aktualności MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS "ZIMOWE ŚPIEWANIE, ŚWIATECZNE KOLĘDOWANIE"

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS "ZIMOWE ŚPIEWANIE, ŚWIATECZNE KOLĘDOWANIE"

W dniu 18.12.2020r. odbył się rozstrzygnięcie Międzyprzedszkolnego konkursu „Zimowe śpiewanie, świąteczne kolędowanie”. Do udziału zgłosiła się grupa V, która zaprezentowała pastorałkę dziecięcą pt "Gdzie Twoje miejsce?". W głównej roli i partie solowe zaśpiewały Iga Wawrzyniak i Julia Dolata. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do konkursu. Cały występ dopełniły świąteczne stroje. Serdecznie gratulujemy naszym odważnym Przedszkolakom, które pięknie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Należą im się ogromne brawa. Poniżej znajduje się link do filmu. Życzymy miłego słuchania naszych rozśpiewanych „Plastusiów”.