Strona główna Aktualności GWIAZDOR W PRZEDSZKOLU

GWIAZDOR W PRZEDSZKOLU

W dniu 18 grudnia nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie przedszkolaki, a był nim Gwiazdor. W piątkowe przedpołudnie z workiem pełnym prezentów przyjechał, nie tradycyjnie saniami lecz samochodem. Zrobił dzieciom ogromną niespodziankę pojawiając się na placu przedszkolnym. Wszyscy nadsłuchiwaliśmy dźwięku dzwoneczków i muzyki, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do naszego przedszkola zbliża się Gwiazdor. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy widziały Gwiazdora na własne oczy  były troszkę zawstydzone. Dzieci z radością zaśpiewały dla długo wyczekiwanego gościa świąteczną piosenkę i pozowały z brodatym jegomościem do pamiątkowych zdjęć. Po powrocie do sal wszystkie przedszkolaki znalazły po choinkami piękne prezenty.