Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności Z WIZYTĄ U PANI PREZYDENT

Z WIZYTĄ U PANI PREZYDENT

Mali aktorzy z naszego przedszkola, zdobywcy II miejsca podczas XV Kaliskich Spotkań Teatralnych Przedszkolaków odwiedzili w piątek 19 czerwca Urząd Miejski, na specjalne zaproszenie Pani Prezydent Beaty Klimek. Podczas niezwykle miłego spotkania Pani Prezydent złożyła gratulacje dzieciom i nauczycielom zaangażowanym w przygotowanie spektaklu, pogratulowała wielkiego sukcesu i życzyła wielu kolejnych. Zdobywcy statuetki "Małego Wojciecha" podzielili się wrażeniami z konkursu i "Gali Zwycięzców", zaprezentowali piosenki wykorzystane w spektaklu, chętnie wypowiadali się na bliskie im tematy, zwłaszcza na temat wakacyjnych planów i zainteresowań. 

Podczas wizyty dzieci otrzymały upominki miejskie, a na koniec zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z Panią Prezydent.