Ostrów WielkopolskiBIPPrzedszkole Państwowe Nr 14
Strona główna Aktualności ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

ZAJĄCZEK W PRZEDSZKOLU

W dniu 26 marca nasze przedszkole odwiedził nie kto inny jak wielkanocny zajączek, który witał dzieci już od świtu przed wejściem częstują najmłodszych cukierkami. Jednak był to tylko przedsmak atrakcji jakie czekały dzieci tego dnia. Po śniadaniu wszyscy przedszkolacy wyruszyli ze swoimi paniami na poszukiwania koszyków, licząc, że będą one wypełnione prezentami i tak też było koszyczki wypełnione po brzegi cieszyły wszystkie dzieci. Uśmiech z ich twarzy nie schodził tego dnia, ponieważ po obiedzie czekała na dzieci kolejna niespodzianka w postaci olbrzymiego zająca kicającego po placu przedszkolnym. Atrakcji było co niemiara dzieci z wypiekami na twarzy opuszczały przedszkole. Miejmy tylko nadzieje, że zobaczymy się już wkrótce!!